Cestovná kancelária galeb Electric o nás / KOntakt Domov

o nás a kontakty

   Spoločnost GALEB s.r.o. bola založená v roku 1997 ako spoločnosť podnikajúca v cestovnom ruchu, ponúkajúca individuálne zájazdy, v tej dobe, najmä do Chorvátska.  Časom sa ponuka zájazdov rozširovala o poznávacie zájazdy, či už zahraničné alebo tuzemské.

   V roku 2000 sa spoločnosť premenovala na GALEB, s.r.o. Cestovná kancelária, aby odzrkadlila svoju primárnu činn​osť. Postupne si získavala klientelu aj medzi školami a kolektívmi v organizovaní koncoročných výletov a teambuildingov.

   Udalosti v roku 2020 nás silne zasiahli, boli sme nútení prejsť do "hibernačného stavu" a neboli sme ekonomicky aktívni. Vzhľadom na ťažkú situáciu v globálnom cestovnom ruchu, kde mnoho cestovných kancelárií a agentúr skončilo svoju činnosť, sme si my všetky svoje záväzky voči klientom a partnerom vysporiadali a spoločnosť prežila. 

     V roku 2022 sa spoločnosť pretransformovala. Svoju činnosť sme rozšírili v stavebníctve, konkrétne elektrotechnike a vznikla nová divízia GALEB Electric, ktorá ponúka rôzne elektroinštalačné práce. V divízii Cestovnej kancelárie sme z veľkej časti prešli na tzv "home office" a naša primárna činnosť sa v súčastnosti sústreďuje na školské a skupinové zájazdy.

Kontakt:
Eva Sklenárová
tel: +421 (0)903 547 492

Kontakt:
Ing. Miroslav Sklenár
tel: +421 (0)902 298 226